Perez obejdzie się ze smakiem? Być może będzie musiał się z tym pogodzić

Florentino Perez miał ambitne plany na ściągnięcie dwóch istotnych postaci Bayeru Leverkusen.

Real Madryt od kilku miesięcy był łączony ze ściągnięciem Xabiego Alonso i Floriana Wirtza – dwóch postaci kluczowych w ostatnich sukcesach Bayeru Leverkusen.

– Wierzymy, że mamy szansę zatrzymać Alonso i Wirtza. Obaj mają z nami kontrakt i czują się komfortowo  – skomentował Simon Rolfes, dyrektor sportowy Bayeru w rozmowie dla „Sky Sports”.

Dla przypomnienia – Wirtz ma umowę ważną z Bayerem do lata 2027 roku. Z kolei kontrakt Alonso kończy się po sezonie 2025/26. Florian mógłby jeszcze bardziej wzmocnić środel pola „Królewskich”, a Xabi docelowo miałby zastąpić Carlo Ancelottiego w roli głównego szkoleniowca.

Obydwaj są rozchwytywani przez największe kluby w Europie. Ze słów Rolfesa wynika jednak, że Bayer mimo wszystko będzie starać się o zatrzymanie obydwóch w Leverkusen. Choć na pewno nie będzie to łatwe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.